group

RadegastRadegastRadegastRadegastRadegastRadegast

Hlavní stránka Doprava
Doprava

Představovat Harrachov v Krkonoších je celkem zbytečné, ale přesto: toto krkonošské turistické centrum najdete v oblasti západních Krkonoš. Je velmi dobře přístupný díky své poloze přímo u mezinárodní silnice E 65, a to ve směru od Prahy nebo z Polska.

Plánek areálu Keltské noci Ve směru od špindlerova Mlýna, Vrchlabí, Trutnova, Hradce Králové, Brna či Jilemnice je možné použít silnici č. 14. Při cestách ze Spolkové republiky Německo či z Polska je vhodné využít doporučené hraniční přechody a trasy.

Silniční hraniční přechod pro všechny druhy dopravy Harrachov – Jakuszyce je od centra Harrachova vzdálen cca 3 km.
Pro motorizované návštěvníky je připraven dostatečně dimezovaný parking za poplatek a odtud už je to sotva 10 minut pěšky. Záchytný centrální parking nad ČSAD bude v provozu od pátku 6.8. od 08:00 až do neděle 12.00 prakticky NONSTOP za mírný poplatek. Parkování jinde v Harrachově, než na centrálním parkovišti, na souřadnicích 50°46'8.861"N, 15°26'25.249"E, není možné a bude kontrolováno policií!!!

I letos bude CAMPING (ZDARMA). Stany je možno stavět od čtvrtka odpoledne!
Z hromadných dopravních prostředků je možno použít nejlépe autobusy, ty vás zavezou přímo do města a odtud už je to opět sotva 10 minut pěšky. Pokud zvolíte vlak, čeká vás delší ale příjemná procházka pěšky, ti línější mohou využít autobusové spoje od nádraží ČD do centra. Ale kde jinde v republice se svezete ozubnicovou dráhou, že? Přesné jízdní řády vlaků i autobusů hledejte na stránkách serveru IDOS.

 
Spojení do Harrachova

Autobusové a vlakové spoje si můžete vyhledat na stránkách www.idos.cz.

  • Vyberte typ spojení: vlak, autobus, nebo oboje.
  • Do kolonky "Odkud:" zadejte začátek vaší cesty do kolonky "Kam:" zadejte Harrachov,,aut.nádr. (v případě autobusového spojení) nebo prostě Harrachov (pro vlak).
  • Zvolte další důležité parametry jako datum cesty, čas,...
  • Klikněte na vyhledat.


Z autobusového nádraží se pak po značené cestě dostanete do areálu pohodlnou chůzí cca za 10 minut. Z vlakového nádraží půjdete cca 4 km. Tuto cestu můžete příhodně spojit s prohlídkou celého Harrachova.

 
Parking

Centrální parkoviště bude otevřeno od pátku 08:00, v 11:00 začínáme pouštět do areálu a v 12:00 zahajujeme hudební produkci. Co se týče poplatku za parking, tak osobní vozy a vozy do 3,5t poplatek 200,- Kč za dva dny. Vozy těžší, či osobní vozy s karavanem platí dvojnásobek! Pouze na sobotu bude parkovné zlevněno na 100, - Kč. V neděli je nutné vyklidit parkoviště do 12:00.

Do svých navigací si můžete zadat cíl parkoviště pro Keltskou noc na souřadnicích 50°46'8.861"N, 15°26'25.249"E.

 


Czech English French German Polish

Program ke stažení

Program Keltské noci 2016 ke stažení ve formátech PDF a JPG!

Programová skládačka

Statistiky

Členové : 319
Obsah : 225
Odkazy : 177
Počet zobrazení článků : 2154088

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 117 

RSS kanál

feed-image RSS Keltská noc

Přihlášení

Partnerské weby měst Keltské noci